W celu zapewnienia naszym Klientom kompleksowej usługi logistycznej, oferujemy możliwość odprawy towaru zarówno w imporcie jak i eksporcie poprzez nasze agencje celne.

Celnie doradzamy

Aby osiągnąć cel, nie wystarczy do niego dotrzeć. Trzeba jeszcze przejść odprawę celną.
Oferujemy możliwość odprawy towaru z zastosowaniem procedury uproszczonej.
Mamy biura agencji celnych w Gdyni, Gdańsku, Poznaniu, Warszawie, Chorzelach, Szczecinie.
Posiadamy własne magazyny czasowego składowania oraz składy celne w Gdańsku i Poznaniu.
Obsługujemy przesyłki kontenerowe znajdujące się na terminalach kolejowych na Franowie oraz w Pruszkowie. Świadczymy także usługi celne w magazynach czasowego składowania w okolicach Warszawy.
agencja-celna-do-prezentacji-dzialu.jpg
Cel = Maksymalna korzyść dla Klienta
  • możliwość rozliczenia podatku VAT w okresie późniejszym. W momencie dopuszczenia towaru do wolnego obrotu na terenie krajów członkowskich UE importer jest zobowiązany zapłacić jedynie cło.
  • moment obowiązku podatkowego ustalany jest zgodnie z art. 20 ust. 5 ustawy o VAT. Zatem podatnik, który dokonuje odpraw importowych wykazuje obowiązek podatkowy w deklaracji VAT-7 w miesiącu następnym po sprowadzeniu towaru do Polski.
Fachowcy

Stawiamy na partnerskie podejście
do naszych kontrahentów

Doświadczenie pokazuje, że najwięcej można zyskać definiując i realizując wspólne cele.

Teraz możesz złożyć Zapytanie Ofertowe

DO TWOJEGO ZLECENIA PODCHODZIMY Z PASJĄ

Na zlecenie Klienta patrzymy całościowo, zadaniem spedytora jest przeprowadzenie transportu, przy uwzględnieniu szeregu okoliczności specyficznych dla towaru, czy też różnych uwarunkowań prawnych charakterystycznych dla różnych krajów mając na uwadze przede wszystkim czas oraz koszty. Dzięki dopracowanej organizacji firmy oraz pracy z Agentami rozsianymi po świecie jedna osoba może kontrolować cały przewóz począwszy od organizacji załadunku na magazynie załadowcy, a skończywszy na rozładunku w magazynie odbiorcy, tzw. usługa door to door.
© 2022 Solid Logistics.com.pl. All Rights Reserved.