Magazynowanie to nic innego jak czynności związane z gospodarowaniem zapasami lub organizowanie "wejścia i wyjścia" czy "przypływów i odpływów" towarów. Niby nic nadzwyczajnego, my jednak robimy to nie tylko profesjonalnie, ale także z pasją.

Z ładem i składem

Piętrzymy towary a nie problemy. Za nami przemawiają fachowo obsługiwane centra logistyczne o powierzchni 120 000 m2. Nasze magazyny wyposażone są w nowoczesny system CCTV oraz system alarmowy. Operacje wykonujemy w oparciu o instrukcje HCCP, normy ISO 9001, ISO 28000, BRC oraz systemy WMS QGUAR, SAP, QAD.
Wdrażamy rozbudowane i wymagające projekty logistyczne. Dzięki doświadczeniu i sprawności działania jesteśmy znani z umiejętności natychmiastowego wprowadzania rozwiązań, procedur oraz odpowiedniej organizacji pracy w sytuacjach kryzysowych.
magazynowanie-prezentacja.jpg
Cel = Kompleksowo zadbać o towar
Posiadamy magazyny klasy A w Gdańsku, Gdyni, Poznaniu oraz w Będzinie, które wyposażyliśmy w niezbędne narzędzia do obsługi towaru naszych klientów, takie jak:
  • regały wysokiego składowania
  • wózki widłowe przeznaczone do transportu spaletyzowanego
  • wózki z chwytakami do obsługi towarów typu „white goods”
Wszystkie nasze magazyny są wyposażone w system CCTV, systemy alarmowe oraz całodobową ochronę.
Dla naszych klientów wykonujemy rozładunki, załadunki, konfekcjonowanie towarów wg zamówień oraz co-packing.
Fachowcy
Automatyczna identyfikacja towarów
Jakość i standardy

Stawiamy na partnerskie podejście
do naszych kontrahentów

Doświadczenie pokazuje, że najwięcej można zyskać definiując i realizując wspólne cele.

Teraz możesz złożyć Zapytanie Ofertowe

DO TWOJEGO ZLECENIA PODCHODZIMY Z PASJĄ

Na zlecenie Klienta patrzymy całościowo, zadaniem spedytora jest przeprowadzenie transportu, przy uwzględnieniu szeregu okoliczności specyficznych dla towaru, czy też różnych uwarunkowań prawnych charakterystycznych dla różnych krajów mając na uwadze przede wszystkim czas oraz koszty. Dzięki dopracowanej organizacji firmy oraz pracy z Agentami rozsianymi po świecie jedna osoba może kontrolować cały przewóz począwszy od organizacji załadunku na magazynie załadowcy, a skończywszy na rozładunku w magazynie odbiorcy, tzw. usługa door to door.
© 2022 Solid Logistics.com.pl. All Rights Reserved.