2016-06-08

Pracownik Solid Logistics Mistrzem Świata 2016 w Aviles ITU Duathlon World Championships

Nasz pracownik magazynowy, Tomasz Domagała zwyciężył w zawodach paraduathlon startując jako przewodnik w tandemie z niedowidzącym zawodnikiem Łukaszem Wieteckim. Mistrzostwa Świata odbyły się w hiszpańskim Aviles, wystartowało w nich ponad 1400 zawodników z 40 państw. Nasz team osiągnął najlepszy wynik na dystansie: 1 bieg - 5 km (2 okrążenia), rower - 20 km (3 okrążenia), 2 bieg - 2,5 km (1 okrążenie).

Oto jak sponsorowany przez Solid Logistics team komentował na gorąco swoje zwycięstwo na Facebooku:

„Zdobyliśmy pierwsze miejsce z którego jesteśmy bardzo zadowoleni, trasa biegowa troche dłuższa jak i rowerowa. Tempo na biegu jakie zakładaliśmy na pierwszych 5 km 3.35 wyszło trochę szybciej bo 3.33. Na rower jak już wsiedliśmy wiedziałem ze będzie dobrze średnia 43.5 i spora przewaga nad drugimi co pozwoliło nam na spokojny bieg do mety.(…) Teraz czas na przygotowanie do MŚ w Rotterdamie. Bardzo dziękuję sponsorom za pomoc w przygotowaniu a szczególnie firmie Solid Logistics.

Przypomnijmy, że 2 tygodnie wcześniej ten sam fantastyczny team zajął trzecie miejsce w  ITU World Paratriathlon w hiszpańskim Aguilas.